İletişim

Merhaba..

Gezegeni Keşfet ve yazılarımız hakkında görüş, öneri, eleştiri ve değerlendirmeleriniz duymak için sabırsızlanıyoruz. Seyahatlerle ilgili bilgi almak veya herhangi bir konuda soru sormak istiyorsanız öncelikle sitemiz içerisinde arama yaparak ilgili yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Hala bize sormak istediğiniz bir sorunuz varsa ilgili yazının veya sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımların altına yorum yazarsanız, böylece gelecekte benzer sorusu olanlar da vereceğimiz cevaplardan faydalanabilirler.

Reklam, sponsorluk ve proje konularında her türlü işbirliği için gezegenikesfet@gmail.com yoluyla iletişime geçmenizi rica ederiz.


Adınız *

E-Postanız *

Konu


Mesajınız *
Yeni keşiflerimizden haberdar olmak ve ilk bilen siz olmak istiyorsanız öncelikle e-mail listemize üye olun. Kaydolmak için e-mail adresinize gelen mesajı onaylamanız yeterli. Daha fazla fotoğraf, video için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın..

Gezegeni Keşfet

Gezmeyi, yazmayı, yemeyi, içmeyi, fotoğraf çekmeyi ve bunları paylaşmayı çok seviyoruz. Gelin birlikte gezegeni keşfedelim.